Sıkça Sorulan Sorular

Ürün teslimatından itibaren 2 yıl garanti süremiz vardır. Aksi durumlarda yedek parça tedariki sağlanmaktadır.

Ahşap ürünler, çalışma koltukları ve kanepeler olarak üründen ürüne terminler değişiklik göstermektedir. Masa grupları ve çalışma koltukları yaklaşık 15 gündür, oturma grupları 20 gündür.

Çalışma alanınıza en uygun tasarımlar ile özel ölçülü ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Planlanan ürünlerin montajı ve kurulumu ücretsiz bir şekilde tarafımızca tamamlanmaktadır.

Özellikle Ege Bölgesine kendi araçlarımız ile montaj ve teslimatımız vardır. Ürün portföyü ve konumunuza göre anlaşmalı kargo ve ambarlarla çalışmaktayız. Ürünlerimize özel ambalajlama yapılıyor, sert kartonlar ve extra köşe koruyucuları ile güçlendirilmiş paketlememiz ile gönderim sağlanmaktadır.

Anahtar teslim şekilde, alan ziyareti keşişi ve 3DMax progamı ile özel çizimlerle birlikte, özel giriş bankosu, personel masaları, yönetici-makam odası, özel ölçülü toplantı masaları ve dolap çalışmalarıyla, çok çeşitli çalışma koltuğu modelleriyle ve ihtiyaç olan ürünlerle ilgili profesyonel destek sağlamaktayız.

Ürünlerimiz takım ve tekli olarak satılabilmektedir, istediğiniz ürünle ilgili iletişime geçebilirsiniz.

Ürünlerde üretim durumuna göre alternatif renk seçenekleri bulunmaktadır.

Çözüm ortağı olduğumuz firmalarda DMO satışlarımız mevcuttur.

Evet, bulunmaktadır. Ayrıntılı ürün bilgisi ve kurulum için teknik destek vermekteyiz. Darbelere ve nakliye koşullarına uygun paketleme ile uluslararası taşımacılığa uygun şekilde gönderim sağlanmaktadır

Nakit, EFT/Havale veya kredi kartı seçeneklerimiz bulunmaktadır.

× Whatsapp Destek